Polise dizilerini seven kişiler için yeni bir gözde olacak gibi duran Deception dizisi ABC yapımı ile artık yayınlanmaya başlıyor. Fragmanından anladığımız kadarı ile dizinin çoğunluk kısmı polise olarak geçecek gibi duruyor, fakat birazda sihirbazlık gösteren içeriklerde var. Yani bi sihirbazlar çetesi kadar sağlam ilizyonlar olmasa da izleyenleri tatmin edebilecek gösteriler olacak gibi duruyor.

Ünlü ABC yapımının net bir tarih vermediği fakat fragmanlarını yayınladığı Deception dizisi çok yakın zamanda ekranlarda gösterilmeye başlayacak.  Peki neden bu kadar çok ilgi gördü sorusunu yanıtlayacak olursak,  “Legends of Tomorrow”, “Forever” ve “Chuck” dizilerinin yazarı Chris Fedak tarafından yazılmış olması çoğu kişinin ilgisini çekmeyi başardı bile diyebiliriz.

Dizinin Konusu

Dizinin ana karakteri Cameron Black bir illüzyonisttir. Onu canlandıracak kişi olan Jack Cutmore Scott rolüne baya iyi çalışmış. Cameron halk tarafından sevilen iyi bir illüzyonist iken birden herşey kötü gitmeye başlıyor ve kariyeri bitme noktasına kadar geliyor. Bunun sebebi ise adı kötü bir olaya karışıyor ve çok tuhaf bir şekilde suçlu konumuna düşüyor.

FBI ile Cameronun bu sıradışı gücünü suçlular üzerinde kullanmak isteyince büyük bir teklif sunarak onun hayatına karşı FBI ile çalışmasını ve suçlulular üzerinde kullanılabilecek onları yakalamak için pratik yöntemler üretebilecek icatlar yapmasını istiyor. Bu duruma mecbur kalan Cameron FBI ile çalışmaya başlayarak özel sihirbazlık bilgilerini onlar için yararlı bir hale getirmek zorunda kalıyor.

Güzel bir konuya sahip olan Deception dizi Hadera, Amaury Nolasco, Lenora Crichlow, Laila Robins ve Vinnie Jones gibi önemli isimleri de bir araya toplayarak güzel bir kadro ile izleyenleri TV ekranlarında buluşturmayı başarıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir