Arrow 6.Sezon İncelemesi

Paylaş

12 Ekim 2017 Perşembe olarak ilan edilen dizinin 6.sezonu, dizinin hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Kuzey Çin Denizi’ndeki uzak bir adada teknelerinin batmasıyla birlikte mahsur kalmış olan ve ölü olduğu tahmin edilen milyardar playboy Oliver Queen’in hikayesini anlatan dizi, dünyada en çok izlenen diziler arasında yer alıyor.

Oliver, 5 yıl sonra Star City’deki evine geri dönüş yapar. Amacı, ailesinin yanlışlarını düzeltmek. Çünkü ailesi, çok yanlış işlere karışmıştır. Aynı zamanda adaletsizlikle mücadele içerisindedir. Oliver,Green Arrow takma adıyla birlikte şehirde bir süper kahraman haline dönüşür.  Bilgisayar uzmanı Felicity Smoak, eski asker John Diggle ve koruması altındaki eğitimli kız kardeşi Thea Queen, parlak zekalı mucit Curtis Holt, Belediye Başkan Yardımcısı Quentin Lance ve yeni elemanlar Rene Ramirez ve bir meta-insan olan  Dinah Drake ile Oliver ekibini güçlendirir.

  1. Sezon Hakkında

Dizinin 6.sezonunda tema  ‘aile’ kavramı olacak. Aynı zamandaa Supergirl, Flash ve DC’s Legen of Tomorrow ile birlikte ortak geçiş bölümleri olacak. Aynı zamanda merakla beklenen kötü adamın kimliği de bu sezon ortaya çıkacak. Bu karakter, herkesi şok edecek. 6.sezonda Blakc Siren’in geçmişi hakkında daha çok detay bulunacak. 5.sezon finalindeki patlamada ölmüş olduğu tahmin edilen Malcolm Merly’in, öldüğü netleşecek.

Dizinin 6.sezonu, bir çok ortaya çıkan gizemle birlikte dizinin hayranlarını meraktan öldürecek cinsten. 

  1. Sezon Oyuncuları ve Karakterler:

Stephen Amell – Oliver Queen/Green Arrow

Katie Cassidy – Laurel Lance/Black Siren

David Ramsey – John Diggle/Spartan

Echo Kellum – Curtis Holt/Mr. Terrific

Rick Gonzalez – Rene Ramirez/Wild Dog

Juliana Harkavy – Dinah Drake/Black Canary

Paul Blackthorne – Quentin Lance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir