Başrollerini Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ’un paylaştığı Çocuklar Duymasın, yıllar sonra tekrar ekranlara döndü. İlk yayınladığı zamanda aile ortamını yansıtan, gerçek bir ev havasını seyirciye veren bir dizi olarak, gayet beğenildi ve kendisini sevdirdi. Tamer Karadağlı’nın hayat verdiği karakter evin babası Haluk, Pınar Altuğ’un hayat verdiği karakter Meltem evin annesidir. Bu ikilinin 2 de çocuğu vardır. Duygu ve Emre… Duygu evlenmiş ve kocası ile birlikte yurt dışında yaşamaktadır. Emre de eğitim amaçlı yurt dışındadır. Bu sebepten dolayı Çocuklar Duymasının bu sezonki bölümlerinde ailenin çocukları yok.

En yakın arkadaşları Gönül ve Gönül’ün eşi Tuna, Haluk ve Meltem’in olduğu apartmana taşınmıştır ve bu sayede birbirlerine daha yakın olacaklardır. Orçun büyümüştür ve sınav stresi ile boğuşur. Tuna’nın kızı büyümüştür ve o da bir youtuber olur. Günler böyle geçmeye devam ederken hiç beklenmeyen şeyler olur.

16. Bölümde Neler Oldu?

16. Bölüm Çocuklar Duymasın izleyenleri, izlemiş olanları ve sevenlerini çok şaşırtacak bir bölüm oldu. Meltem hiç kimsenin beklemediği bir şekilde Haluk’tan boşanma kararı almıştır. Bu karırı Haluk’a söyledikten sonra Haluk yıkılır ve nedeni sorduğunda Meltem artık hayatı daha dolu dolu yaşamak istediğini söyler. Bu sözler üzerine Haluk yıkılır. Hemen eşyalarını toplar ve istenmediği yerde durmaz. 2li ayrılmıştır ama ikisi de üzgündür. Barıştırmak için arkadaşları çaba sarf etmeye devam etmediktir. Ama Haluk ve Meltem kararlı gibi duruyor. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir