Engin Altan Düzyatan’ın baş rolünde olduğu Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezona hazır ve yeni sezona ait ilk fragman da yayınlandı. Engin Altan Düzyatan’ın hayat verdiği Ertuğrul geçen sezonun sonunda tüm düşmanlarını yenmeyi başarmıştır.Artık mutluluk planları yapılmaktadır. Alplerini evlendirmeye dahi başlamıştır. Ancak geçen sezonun sonunda hiç beklenmedik bir şey olur. Ertuğrul oba dışında yolda olduğu bir zamanda kurulan hain bir tuzağa düşer. Bu tuzakta ağır yaralar alır ve burada sezon finali olur.

Yeni sezon fragmanı iç parçalayan bir şekilde Ertuğrul’un cenazesi ile başlıyor. Tüm obalar, Halime Hatun, Alpler, Saadettin Köpek dahi Ertuğrul’un öldüğüne ve gömülüp gittiğine inanır. Kayı Obası beylerinin ölümünden sonra, intikam yemini eder. Halime Hatun da intikam yemini edenler arasındadır. Ertuğrul Bey’in ölümüne üzülenler kadar sevinenler de bir o kadar çoktur. Saadettin Köpek ve hain planlar içerisinde olan haçlılar, bu ölümün ardından hemen bir ittifak oluştururlar. Ertuğrul Bey’den boşalan yerleri hemen ele geçirmek isteyen Saadettin Köpek yine her yola başvuracak gibi görünüyor.

Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Ülke genelinde büyük bir ilgi ve merakla takip edilen Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonu 25 Aralık Çarşamba günü yayınlanacak 92. bölümle başlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir