Fi’ye Oyuncu Takviyesi

Paylaş

İnternette yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren adından söz ettirmeyi başaran Fi dizisinin ikinci sezonunda yeni bir isim oyuncu ailesine katılmaya hazırlanıyor.

Başrolerde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Osman Sonant ve Berrak Tüzünataç gibi deneyimli isimleri buluşturan dizinin ilk bölümü 3 günde 4 milyon seyirciye ulaşmıştı. Yapımcı koltuğunda Ay Yapım’ın oturduğu dizinin ilk bölümüne uzun bir süredir ekranlara uzak kalan Nehir Erdoğan, kafe işletmecesi Nilay karakteriyle dahil olmuştu.

Uluslararası Alanda Başarı

Uluslararası alanda en iyi dijital formatların ödüllendirildiği C21 Uluslararası Drama Ödülleri’nde “Dijitalde En Orijinal” kategorisinde de aday oldu.

Nur Fettahoğlu Fi Ekibine Katılan Son İsim Oldu

Bu sezon oldukça fazla dizi ve sinema teklifi alan Nur Fettahoğlu kendisi adına en çok içine sinen bir projede yer alacağını belirtmişti. Fi dizisinin ikinci bölümü olan Çi’ye davet alan güzel oyuncu uzun sürmeden teklifi kabul etti. Dizinin ikinci sezon ikinci bölümünde Billur karakterine hayat verecek.

Nur Fettahoğlu Kimdir ?

12 Kasım 1980 doğumlu olan güzel oyuncu oyunculuk hayatına 2007 senesinde Gönül Salıncağı projesi ile merhaba dedi. Yine aynı Benden Baba Olmaz yapımında da yer aldı. Oyunculuk hayatındaki sıçramayı ise Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan Aşk-ı Memnu dizisinde Peyker karakteriyle yaptı. Bu başarısı ona 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl kapısını da araladı. Son projesi ise 2014-2016 yılları arasında Filinta dizisi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir