George Clooney Geri Dönüyor

Paylaş

Dizi dünyasının devlerinden olan George Clooney, hayranlarını mutluluktan uçuracak bir haber geldi. George Clooney televizyon ekranlarına geri dönüyor!

George Clooney, yeni projesi Catch-22 adlı dizi için hazırlıklara başladı. Clooney, Catch-22 projesinde hem baş rolde yer alacak hem de yönetmen koltuğunda bulunacak. Catch-22 dizisi şimdilik 6 bölüm olarak planlanıyor. Yani buna mini seri de diyebiliriz. Ayrıca dizi, Joseph Heller’in bir romanından uyarlanmaktadır. Yeni mini dizinin prodüksiyonu Anonymous Content ile Paramount Television’un elinde bulunuyor. Dizinin çekimlerine de 2018 senesinin ilk aylarında başlanacak. Catch-22 dizisinin yönetmenliğini George Clooney ve Grant Heslov (Operation: Argo, Monuments Men) üstleniyor. Dizinin yapımcılığını da bu ikilinin yanı sıra Richard Brown ( 44 Inch Chest, Breakup at a Wedding) ve Steve Golin ( The Revenant, Spotlight, Eternal Sunshine of Spotless Mind, Babil) üstlenmekte.

Catch-22 Konusu Ne Olacak?

Dizi, ikinci Dünya Savaşı’nın olduğu bir dönemde, savaş etkilerinin fazlasıyla hissedildiği bir yerde, İtalya’nın bir bölgesinde geçiyor. Amerikan ordusunda topçu görevini yapmakta olan Yossarian, dizinin odak noktası durumunda. Yossarian, sürekli artış gösteren iş yükünün yanı sıra fazlasıyla tehlike olan görevleri de yapmaya çalışır. Yoksa Catch-22 ismindeki bürokratik bir kural sebebi ile başı büyük derde girer. George Clooney, bu hikayede Albay Catchart karakterine hayat verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir