Bizim Hikaye 20. Yeni Bölüm Fragmanı

Paylaş

Bizim Hikaye 20. Bölüm fragmanı yayınlandı. Büyük bir sürpriz ile dizinin takipçilerini şaşırtmaktadır. Hatırlanacağı gibi de Bizim Hikaye son kısımda Şükran intihar eder. Herkes fragmanda Şükran’ın akıbetiyle ile alakalı bir ipucu beklerken de aile ile alakalı büyük bir sırrın açıklanışına da şahit oldu.

Fikri Kan Kusmakta!

Bizim hikaye yeni bölümünde Şükran’ın hastaneye kaldırdığını göstermektedir. Onun arkasındaysa Fikri’nin kas kustuğu gösterilmektedir. Bu sahnede ise kolları sarılı fakat ayakta durmuş olan Şükran’ın iyi olduğu da anlaşılmaktadır. Fakat Fikri’nin ciddi sağlık sorunu var.

Fikri’nin En Büyük Kızı başka Biri!

 

Yeni bölüm fragmanında Fikri’yi hastanede yatarken görmekteyiz. Doktor maalesef ikizinki de uyum değil gibisinden bir cümle kurmakta. Burada ise Fikri’nin organ nakline ihtiyaç duyduğu da anlaşılmaktadır. Bu organ belki de böbrektir. Doktor Fikri’nin kan bağı olan farklı bir akrabası olup olmadığı sorduğunda Fikri en büyük kızının olduğunu söylüyor. Tabii Filiz bunu kendi üzerine alınıyor fakat Fikri, Filiz’i düzelterek herkesin şaşkın olmasına sebep oluyor. Bizim Hikaye’de yeni en büyük bir ablanın ortaya çıkması tüm seyircileri de şaşkına çevirdi. Tabi orijinal Shameless dizisini bilenler buna şaşırmayacaklardır. 20. Yeni bölümü merak ile bekleyen seyirceler Yeliz’in Barış’a ilgi duyacağını düşünebilmekteler. Ayrıca da yeni karakter, orijinal filmde Sammy gibi çirkef olup olmayacağı da merak konusudur.

  1. Promosyonbank dedi ki:

    Her bölümü daha eğlenceli. En sevdiğim karakter ismet bebek. 🙂 Babaannesi saçlarını kesecem senin dediğinde yüzündeki ifadeye bayılıyorum. Hemen dudak büküyor 🙂

  2. ilan ver dedi ki:

    güzel bir dizi ancak birçok dizi gibi uyarlama olması ülkenin dizi sektörünü kötü etkilediğini düşünüyorum

  3. mobil sohbet dedi ki:

    Heyecanla gelecek bölümü bekliyorummmm çok heyecanlı geçiyo neydi o adamın ismi çok bayılıyorum yaa :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir