İstanbullu Gelin 35. Bölüm Fragman

Paylaş

İstanbullu gelin 35. Yeni bölümünün fragmanını yayınladığı gibi izleyicilerini de heyecan sardı. Star TV’de her Cuma akşamı ekrana gelen İstanbullu Gelin dizisinin başrol oyuncuları Aslı Enver ile Özcan Deniz paylaşmaktadır. İkilinin canlandırmış olduğu Süreyya ve Faruk’un yaşamış olduğu aşkı ele alan ve gerçek hayat hikayesinden uyarlanmış olan dizinin son bölümündeyse Esma Hanım, Avukat Garip ile ilişkisini açıklar ve ailesinden büyük bir tepki alır. Esma, son darbeyi de Osman’dan almaktadır.

Osman son olarak evden gitme kararı alır. Esma Hanım, Osman’ın bu kararını duyunca bir defa daha şok geçirir. Esma Hanım’a bu zor zamanlarındaysa tek bir destek Süreyya’dan gelmektedir.

İstanbullu Gelin yeni bölüm fragmanında ayrıca Adem’in şirketin yönetim kuruluna girmesi ile beraber Faruk’un senelerdir korkmuş olduğu şey başına gelmektedir. Fikret’in bu kadar kararlı bir şekilde kızgın olup karar vermesi, avukatı olan Can’ı tutmasıyla iyice sinirlenmektedir. Fragmanı izleyen kişiler de merak uyandıran bir diğer şeyse Begüm. Hastane de Cem’in yanındayken bir anda bayılır. Yeni bölümü merak ile beklettirmiş olan sahne de Begüm’e ne oldu? Begüm niçin bayıldı?

Son Bölüm Özeti

İstanbullu Gelin son bölümündeyse Esma’nın itiraflar ile konakta yer yerinden oynamaktadır. Süreyya Faruk’u sakinleştirebilmek için beklenmeyecek bir hamle yapıyor. Beraber Uludağ’a tatil ayarlamış olan çiftin arasında duygusal anlar yaşanmaktadır. Fikret artık sonunda patlıyor. Murat’ın kontrolsüz öfkesi tatsız bir olayı gün yüzüne çıkartıyor.

 1. sohbet dedi ki:

  Severek izledigim bir dizi gercekten tavsiye edecegim bir dizi izlemenizi öneririm

 2. sohbet et dedi ki:

  Gerçekten çok güzel bir dizi, bayılarak izliyorum.

 3. Kerem Demir Çelik dedi ki:

  Ne kadar meth etsem bu dizi için azdır,harika mühteşem söz yok bu diziye.Sabırsızlıkla sezonun başlamasını bekliyorum aylecek bu diziyi izliyoruz.Sitenizi her zaman takip ediyorum

 4. muhasebe programları dedi ki:

  2018 in en çok izlenen dizilerinden biri. cuma günlerinin sabırsızlıkla beklenmesini sağlıyor da diyebiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir