Jet Sosyete Dizisi Nedir? Oyuncuları Kimlerdir?

Paylaş

Jet Sosyete’nin ne zaman başlayacağı belli oldu. Gülse Birsel’in 3 sene aradan sonra senaryosunu yazmış olduğu ve oynadığı site sitcom tarzı bir sitedir. 18 Şubat Pazar günü Star ekranlarında Jet Sosyete’yi izleyebileceğiz. Başrolde Gülse Birsel, Derya Karadaş, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt ve Sarp Apak’ın yer almış olduğu dizi e geri sayım çoktan başladı. Merak içerisinde beklenen dizinin fragmanı da seyircileri ile buluştu.

Jet Sosyete Oyuncuları

Çağlar Çorumlu

Gülse Birsel

Derya Karadaş

Cengiz Bozkurt

Ayşenil Şamlıoğlu

Sarp Apak

Aslı Bekiroğlu

Şahin Irmak

Enis Arıkan

Hasibe Eren

Deniz Cengiz

Tuğba Çom

Emre Taştekin

Ecem Uzun

Jet Sosyete’nin konusu ise orta halli olan bir ailenin, jet hızı ile sosyeteye giriş hikayesini anlatmaktadır. Gürsel Birsel, daha öncelerin Avrupa Yakası ile seyircilerinin beğenisi aldı. Senelerce izlenme rekorunu kırmış olan ve adından söz ettirebilen, dizideki repliklerin günümüzde hala hatırlandığı ve tekrarlandığı Avrupa Yakasından sonra hemen Yalan Dünya ile herkesi güldürmeye devam etti. Aile arasında filmiyle de hasılat rekorunu kırmıştır. Filme ayrıca birçok yorumda geldi. Bunların hepsi de olumlu yorumlar oldu. Bizim düşüncemizse Gürse Birsel, Jet Sosyeteile yeniden herkesi güldürmeye devam edecek gibi görünüyor.

Jet Sosyete dizisi orta halli olan bir ailenin, jet hızıyla sosyeteye girerken, Gülse Birsel, dizide Gizem karakteriyle karşımızda olacak. her daim süslü olan, kendine özel abartılı konuşma tarzına sahip modelken sosyeteye giriş yapan bir karakterdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir