Legends Of Tomorrow’a Yeni Bir İsim

Paylaş

DC çizgi romanlarından uyarlanan dizi üçüncü sezonunda kadrosunu yeni bir isimle genişletme kararı aldı ve müslüman bir kahraman diziye katılacak. Smash, American Odyssey gibi dizilerde rol alan Tala Ashe ekibin yeni üyesi olacak. Zari Adrianna Tomaz karakterini canlandıracak olan Ashe aynı zamanda ana kahraman ile birlikte mücadele edecek. Çizgi romanda Isis ismiyle bilinen karakter Kahndaq’da yaşıyor. Hırsızlığa ve yolsuzluğa karşı sonuna kadar mücadele veriyor.

Zari Adrianna Tomaz’ın Ne Gibi Yeteneklere Sahip ?

Detective Comics (DC) dizileri tarihi boyunca ilk müslüman kahramanı olacak olan Zari Adrianna Tomaz 2030 yılından itibaren diziye katılacak. Teknoloji ile arası oldukça iyi olan Zari Adrianna ileri derecede bilgisayara hakimdir. Bu bilgisi sayesinde aynı zamanda hackerlık yapabilmektedir. İlerleyen yıllarla birlikte teknoloji de oldukça ileri bir boyuta taşınmıştır. Bunun sonucunda insanlıkta oldukça karmaşık bir hal almıştır. Zari Adrianna’nın hackerlık yapabilmesi onun için her zaman olumlu olmayacaktır. Hackerlık ona bazı zamanlarda yasal olmayan işlere bulaşmasına sebep olacaktır. Hackerlıkla birlikte aktivist de olan Zari Adrianna Tomaz iki işin birleşimi olan hacktivist adıyla anılacaktır.

Bu kadar gücü olan karakterin yetenekleri bunlarla da sınırlı kalmamıştır. Hackerlık ve aktivistlik yapabilen karakter bu iki kabiliyetinin yanında antik bir güce de sahiptir. Bu gücüyle birlikte ikili bir yaşam süreceği  söylentiler arasında. Dizinin üçüncü sezonunun ne zaman başlayacağı ise kesin olarak bilinmemektedir. Birçok dizi gibi onun da Ekim ayından itibaren yayınlanması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir