Marlon’un 2. Sezonu Onaylandı

Paylaş

Marlon dizisi iki kafadar Marlon Wayans ve Christopher Moynihan tarafından oluşturulan bir komedi dizisidir. Marlon Wayans kendi hayatından esinlenerek oluşturduğu bir hikâyeyi izleyiciler ile buluşturuyor. Marlon’un oluşturduğu bu hikayeyi geliştiren isimlere baktığımızda bir çok efsanevi isme rastlayabiliriz. Ancak bu isimlerin arasında en çok öne çıkan isim Christopher Moynihan’dır. Özetle teknik anlamada dizinin hazırlanışına imzasını atan efsane isimler, 2. sezon onayının alınmasında da etkili olmuştur.

Marlon İzlenme Oranı Nedir?

NBC kanalında yayın hayatına başlamasının ardından akıbeti bir türlü belli olmamıştı. Belirsiz akıbeti şimdiye kadar devam etmişti. Ancak yeni gelen bilgilere göre Marlon dizisi bir sezon daha devam edecek gibi görünüyor. 2. sezon onayı aldıktan sonra izleyiciler ile paylaşılan reyting oranları ise ciddi anlamda ilginç sonuçlar içeriyor. Henüz yeni olan bir komedi dizisinin bu denli yüksek bir izlenme oranına sahip olması ileriye dönük olarak umut vaad ediyor. Marlon’un 2.sezonunda yayınlanacak bölümlerle birlikte standartları daha da yukarılara çekmesi bekleniyor.

İlk olarak 18-49 yaş arası ana kuşağın bölüm ortalamaları yayınlandı. Bu bölüm ortalamaları sezon boyunca ölçümlenen toplam izlenme sayısından elde edildiğinden 5,6 milyon gibi yüksek bir rakam çıktı. İlk sezonunun yayınlanan ilk bölümü için 1,3 reyting oranını kanalına getirmişti. Şimdi sezon sonu ortalamalara bakıldığında ise 1,5 reyting oranı ile kanalın en çok izlenenleri arasına girmeyi başarıyor. Açılış bölümünde 5,4 milyon izleyici varken ortalamada yükseliş göstermesi NBC tarafından boş geçilecek bir hadise değildi. Doğal olarak Marlon 2.sezon siparişi verildi.

  1. instagram giriş dedi ki:

    bu zenciyi korkunç bir filimden tanıyorum çok makara adam 🙂

  2. Kelebek Sohbet dedi ki:

    ailecek izlenecek komedi içeren bir film

  3. izmir osgb dedi ki:

    komedileri severim en kısa zamanda bakacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir