Poyraz Karayel Kadrosu Geri Dönüyor

Poyraz Karayel’i Poyraz Karayel yapan oyuncu kadrosu; Musa Uzunlar, Celil Nalçakan, Ali İl, Cem Cücenoğlu ve Emel Çölgeçen Poyraz Karayel Küresel Sermaye için tekrar bir araya geldiler. Ayrıca bu isimlere Erkan Can, Şükran Ovalı, Reha Özcan gibi önemli isimler de eklendi. Film 2017 Aralık ayında beyaz perdede seyircisi ile buluşacak.

Dizinin senaryosunu yazan Ethem Özışık, bu filmin senaryosunu da kaleme almıştır. Yönetmen koltuğunda ise Osman Taşçı bulunuyor. Osman Taşçı dizinin son sezonunda ekibe katılmıştı. Filmin yapımcılığını Content Turkey / Hayri Aslan üstlenmekte.

Poyraz Karayel Küresel Sermaye Filminin Konusu

Filmin hikayesi 2014 yılında geçmektedir. O zamanların en ünlü mafyalarından olan Kulaksız Adnan’ın kızı Yasemin, kirli işler yapan Makber’in oğlu Semih ile birliktedir. Bu ilişkiyi istemeyen Kulaksız Adnan’ın, kızını Semih’ten ayırmasını Bahri Umman’dan istemesi ile başlar tüm olaylar. Bahri Baba bu görevi Sadrettin ve adamlarına vermesiyle de tehlikeli ama bir o kadar da komik ve heyecanlı maceranın başlangıcı yapılmış olur.

Filmin Oyuncu Kadrosu

Poyraz Karayel Küresel Sermaye’ye yer alan isimler şu şekilde;

Musa Uzunlar (Bahri Umman), Celil Nalçakan (Zülfikar), Ali İl (Sadreddin Umman), Cem Cücenoğlu (Taşkafa), Emel Çölgeçen (Sema), Şükran Ovalı (Yasemin), Deniz Barut (Karadul), Reha Özcan (Amir Yıldız), Sadi Celil Cengiz (Ajan 2), Seda Türkmen (Ajan), Bora Akkaş (Gürbüz), Halit Karaata (Kulaksız Adnan) ve Erkan Can (Makber).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir