Pretty Little Liars Uzantısı olan Dizi The Perfectionists’e Sofia Carson Katıldı!

Paylaş

Descendants yıldızı olan Sofia Carson, The Perfectionists dizisindeki pilot bölümünde olacak isimlerden biri oldu. Sasha Pieterse ve Janel Parrish’i aynı karakteri ile görmeye devam eden Pretty Little Liars dizisinde spinoff’u The Perfectionists’in pilot bölümündeki oyuncu kadrosunu oluşturmaya devam etmektedirler.

Freeform’un final yapmış olan popüler dizisi Pretty Little Liars’ta I. Marlene King’in yürütücü yapımcılığını üstlenmiş olan Charlie Craig’i aynı pozisyonda yerini almakla beraber geçmiş olduğumuz günlerde takıma sokan The Perfectionists’in oyuncu kadrosuna da son isi olan Sofia Carson’u ilan etti.

The Perfectionist Konusu

Beacon Heights kasabası, üst düzey üniversitesinden başarılı bir şekilde eğitimini tamamlanmış olan kişilerin oturduğu, her şeyin mükemmel bir şekilde görüldüğü yer olarak biliniyor. Fakat tahmin edileceği gibi de aslında her şey bu kadar da mükemmel değil!

Bu mükemmeliyetçiliğin baskısı, kasabada ilk cinayetin işlenmesine neden olur. Bu durumda her mükemmeliyetçiliğinde ardın da bir sır, yalan ve bir gerekçe yer alıyor.

Carson’un Rolünün Ayrıntıları

Kadronun yeni oyuncularından olan Sofia Carson dizideki rolü, modayı belirlemiş olan bir blogger, kod yazıcı Ava karakterine hayat verecektir. Ava’nın en büyük hedefiyse tanınmış olan bir moda ikonu olabilmektedir.

25 yaşında olan Sofia Carson, Freeform’un ikinci sezonu yaklaşan dizi Famous in Love’da da kendini gösterecek. Aktris dizi de ünlü ve güçlü bir film yapımcısı olan kızı Sloane’ı oynayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir