Siyah Beyaz Aşk İlk Bölüm Yayınlandı

Siyah Beyaz Aşk

Paylaş

Kanal D’nin yeni dizi Siyah Beyaz Aşk ilk bölümle birlikte izleyicilerle buluştu. Siyah Beyaz Aşk dizisinin başrollerini İbrahim Çelikkol, Birce Akalay paylaşıyor. Bu iki ismin yanında Muhammet Uzuner ve Arzu Gamze Kılınç’ın da oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin yönetmenliğini Yasin Uslu üstleniyor. Siyah Beyaz Aşk senaryosu ise Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon tarafından kaleme aldı. Henüz ilk bölümüne ait reyting oranları açıklanmadığı için tam bir yorum yapamıyoruz ancak ilk bölümün senaryosu ve akışına bakıldığında Siyah Beyaz Aşk’ın uzun soluklu bir proje olduğu söyleyebiliriz.

İlk Bölümde Neler Yaşandı ?

Aslı bir genel cerrahı. Bir gün bir arkadaşının ricası ile onun yerine göreve gider. Burada görevine devam ederken kaçırılıp bir çiftliğe getirilir. Vurulmuş bir adamı ameliyat etmesi istenir. Aslı bir doktor olarak kanunsuz bir işin içine girmek istemese de Ferhat onu bir şekilde ikna eder ve Aslı ameliyatı yapar.

Doktor Aslı eğer adamın hayatını kurtarırsa onu hemen salacaklarını düşünür. Ancak işler hiç de planladığı gibi gitmez. Aslı iyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Aslı öldürüleceğini anlar. Namık da Aslı’nın ölüm emrini verir. Ferhat tam Aslı’yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı’nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı’nın hem de Ferhat’ın hayatını kökünden değiştirecektir.

 1. Chat dedi ki:

  şiddet ile tavsiye ediyorum fena bir dizi gercekten

 2. Emine Zaman dedi ki:

  Fox bu seneye bomba gibi girdi gerçekten. Siyah beyaz aşk dizisini de beğenerek izliyorum.

 3. chat dedi ki:

  çok güzel dizi geçen izledim izlemeyenlere hemen izlemeleri için tavsiye ederim.

 4. izmir osgb dedi ki:

  fox tv yapımlarını beğeniyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir