Siyah İnci Yeni Bölüm Fragmanı

Paylaş

Siyah İnci son bölümünde Vural ile boşanıp daha sonrasında rahat bir nefes almayı başarmış olan Hazal, babasıyla kavuşmanın sevinciyle günleri geçirir. Fakat Vural için aynı şeyi söylememiz zor olacaktır. Sinan, Vural’ın son anlardaki ruh hali nedeni ile yönetim kurulundan çıkması adına çalışır. Fakat başarılı olmadığından, Vural işten kovamla ile tehdit edilmektedir.

Siyah inci son bölümde Kenan, hastaneden acil bir şekilde çağrılır. Daha sonrasında Irmak’ın ağabeyleri Sinan ile Vural da katılmaktadır. Fakat ne olduğu bilinmektedir. Doktorun sessiz kalması ile Irmak’ın durumunun iyi olmadığı da ortaya koyulmaktadır. Bu sahne sonrasında ise fragman bir hayli merak uyandırdı.

Siyah İnci Son Bölüm Özeti

Siyah incinin son bölümünde Aziz ve Melek’in beraber olabilmesinin tek yoluysa Melek’in Halil’den boşanması olmaktadır. Halil, Melek’Ten boşanmak istemiyordur. Aziz, Halil’in zor zamanlarından yararlanarak ona asla geri çevirmeyeceği bir teklif sunar. Hazal artık özgür bir kadın olmayı düşler. Uzun bir süredir beklemiş olduğu özgürlüğüne kavuşur fakat sabah uyandığı zamanda yaşadıkları ile saniyeler içerisinde olsa da hayatı yeniden kabusa döner.

Hazal’ın boşanmasından sonra Ebru üstünde şok etkisi yaratmış olsa da Ebru ilgi alanını değiştirdiğinden bu etkiden hemen kurtulmaktadır. Ebru’nun yeni ilgisiyse Sinan olmaktadır. Yapacağı oyunlarının karşısında Ebru, farklı yüzünü görmüş olan Sinan’ın yapacağı da beklenmedik bir hamle ile herkesi şaşırtacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir