Söz Dizisinde Veda Yaşandı

Paylaş

Geçtiğimiz Pazartesi günü yirmi ikinci bölümü ile ekranlara gelen Star Tv’nin sevilen dizisinde  Melissa Yıldırımer son kez dizide rol aldı.

Yapımcı koltuğında Tims & B’nin oturduğu, kadrosunda Tolga Sarıtaş, Aytaç Şaşmaz, Meriç Aral, Burak Sevinç gibi tanıdık isimlerin yer aldığı ”Söz” dizisinde Hafız karakterinin eşi Fatma’ya hayat veren Melissa Yıldırımer, dizide senaryo gereği ölerek veda etti.

Son Bölümde Neler Yaşandı ?

Yaşananlar karşısında şaşkınlığa uğrayan Tim hemen Ahmet Kartal’ı kaçıran teröristin izini bulmaya çalışır. Hafız da bütün öfkesi ve heyecanıyla onların arkasından gider ama yüz yüze geldikleri tehdit Tim’i çok güç bir durumda bırakacaktır.

Agah ve Çolak’ın sınırın ilerisinde hedefleri uğruna başladığı yeni strateji tehlikeli bir noktaya gelmiştir. Çolak, bir yandan bölgede kendisi için ne gerekirse o rolü oynarken bir yandan da Türk ordusuna karşı yerel halkın kafasını karıştırıp kendi tarafına çekmeye çalışmaktadır.

Resmi işlemleri gerçekleştirebilmek için Karabayır’a gelen Büyük Bey’in avukatı, asıl hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir. Burnunun dibindeki tetikçiden habersiz Yavuz’u bekleyen Bahar ise ölümle burun buruna olduğunun farkında değildir.

Çolak’ın ‘sözde’ yardımlarını kabul etmeyen köylüler, Tim’e haber uçurur. Türk Ordusuna ihaneti reddeden onlarca sivil Çolak tarafından ölüme terk edilmiştir. Yavuz ve Tim’in artık kaybedecek bir saniyeleri bile kalmamıştır. Biran önce sahaya inip mücadeleye başlamaları gerekmektedir.

  1. ilan ver dedi ki:

    son yıllarda artan popülerizimle birlikte savaş sanatına artan ilginin yansıdığı bir dizi olmuş. anlatım için teşekkürler

  2. Dizi Oyuncuları dedi ki:

    Diriliş ile yükselen bir furya aldı başını gidiyor. Savaşçı bir milletin savaş dizilerine olan ilgisini keşfeden yönetmenler her fırsatı değerlendirmeyi yine başarmışlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir