StartUp 3. Sezon Onayı Aldı Mı ?

Paylaş

Crackle kanalının sevilerek izlenen suç dramaları arasında yer alan StartUp dizisi yükselişini sürdürüyor. Henüz oldukça genç bir yapım olmasına rağmen orijinal diziler arasında kendisine özgün bir düzenle kitlesini geliştirmeyi başardı. Serinin yaratıcısı olan Ben Ketai bu durumdan oldukça mutlu. Ayrıca Ketai aldığı ikinci sezon onayını oldukça rahat bir şekilde alması mutluluğunu daha da arttırdı.

StartUp 3. Sezon Geliyor !

Kanal tarafından yapılan açıklamalara göre dizi üçüncü sezon onayını da aldı. 6 Eylül 2016 tarihinde dizi sektörüne katılan StartUp ilk sezonunda 10 bölüm oynadı ve hemen ardından ikinci 10 bölümlük yeni sezonuyla karşımıza çıktı. Bu denli dizi projelerinin orjinal olması hızlı bir şekilde yükselişe geçmesini sağlıyor. Ancak bardağın boş tarafı da mevcut. Yaygın olarak takip edilen kanallardaki diziler kadar reytinglerden bahsetmek pek mümkün olmuyor.

StartUp Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin üçüncü sezon bölümleri hakkında herkesin merakla beklediği prömiyer günü hali hazıra netlik kazanmış değil. Açıklamanın gelmemesinin sebepleri arasında dizinin yayınlandığı Crackle kanalının net bir şekilde programını açıklamamış olması da yer alıyor.

StartUp dizisi yeni sezonu öncesinde ise büyük ölçüde takviyeye gidilmesi bekleniyor. Yeni hikayeleri ve olay örgülerini güçlendirmek adına dizi sektöründe tanınan isimleri kadrosuna dahil etmesi kaçınılmaz olacaktır. Martin Freeman, Adam Brody, Otmara Marrero, Ashley Hinshaw ve Lovensky Jean Baptiste isimleri üzerinde durulmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir