Supergirl’ün 3. Sezon Kötüsü : Odette Annable

Paylaş

Supergirl dizisinin 3.sezonuna kadrosuna katılan Odette Annable, dizinin takipçilerini mutlu etti. Odette Anneble, daha önce Astronauts Wives Club ve Pure Genius dizilerinde başrol oynamıştı. Ayrıca Odette Anneble, daha önce House, Cloverfield ve Banshee dizilerinde de rol alarak, adından sıkça söz ettirmişti. Odette Anneble hamlesiyle birlikte Supergirl dizisi, yeni sezona bomba şekilde gelecek gibi duruyor.

Yapımcı’dan Önemli Açıklamalar

Annable’nin kostümünün çizgiromanlardan daha farklı olacağının altını çizen dizinin yapımcılarından olan Andrew Kreisberg ” Odette’le yıllardır Greg ile çalışmak istedik. Odette; korkutucu, acımasız ve güçlü karakteriyle aramızda yer alacak. Onu bu karakterle göreceğimiz için çok heyecanlıyız.” şeklinde konuştu.

Andew Kreisberg, dizi ve Annable hakkında konuşarak sözlerine devam etti. Andew Kreisberg, “Dizinin, büyük bir hayran kitlesi edindiği söylemek mümkün. Dizi, ortada olan bir çok yapıma göre farklı bir yapım olduğu için bu kadar hayran kitlesi yüksek. Diziye katılacak olan Odette ise canlandıracağı karakter ile bir fenomen olacağından şüphem yok. Odette, canlandıracağı karakter ile bütünleşecektir.” şeklinde konuştu.

Dizinin Bu Sezon Hikayesi

Zor-El’in süper güçlü yaratıkların kana susamışlığını fark etmesi ve yaşadığı pişmanlıkla birlikte proje Krypton Bilim Konseyi tarafından kapatılır. Reign ve partnerleri ise büyük Krypton’un patlaması sonucunda hayatta kalmayı başarmışlardır. Ancak hayatta kalmalarına rağmen Reign’in geçmişi kendisi için silinmiştir. Sadece Worldkiller ve adını hatırlayan Reign, Krypton’un kendisi hakkında ve dünya hakkında bütün gerçekleri bildiğine inanmaktadır. Reign, bu gerçekleri öğrenmek için büyük bir mücadele verecektir.

Reign, bakalım Krypton’un bildiklerini yeniden hatırlayacak mı yoksa, Krypton’dan mı öğrenecek? Olayların dizide nasıl ilerleyeceği ise şimdide merak konusu oldu bile. Bütün bu meraklar, yeni sezonda Odette’nin katılımıyla birlikte açığı çıkacak gibi duruyor.

 

 

  1. izmir dedi ki:

    daha kötüsü ne olabilir Allah aşkına 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir