The Thundermans’dan Veda

Paylaş

Herkesler tarafından sevilen bir tarz olan sitcom dizilerine farklı bir boyut kazandıran The Thundermans dizisi iptal edildi. Nickelodeon kanalının birçok benzer içerikli diziler ürettiğini biliyoruz. Dört sezondan beri devam eden dizinin iptalini ise sosyal medyadan öğrendik. Şimdiye kadar 104 bölüm yayımlanan dizi dört sezondur ekranlardaydı. The Thundermans izleyenleri kendilerinden emin bir şekilde beşinci sezon onayı beklerken aldıkları bu haberle büyük bir şoka uğradı. Beklentinin sebebi ise yeni sezon hakkında yapılan bazı açıklamalar oldu.

Haber aslında bazı eleştirmenler tarafından çok önceden belirtilmişti. Ancak diziye inanan kesimin çoğunlukta olması yapılan eleştirilerin göz ardı edilmesine yol açtı. Haticeye değil de neticeye bakacak olursak yaratıcısı Jed Spingarn olan süper kahraman ve komedi türlerinin karışımı olan projenin ipi çekildi.

Peki Bu Kadar İyi Giderken Dizi Neden İptal Oldu ?

Öncelikle The Thundermans iptali ile ilgili kesin bir bilgi sunulmadı. Kısaca sebebini resmi olarak öğrenmemiz henüz mümkün değil. Ancak bir dizi neden yayından kaldırılır diye bir soru sorsak üç aşağı beş yukarı herkes bazı fikirler verecektir. Bunlardan bir tane dizideki izlenme oranının düşmesi. Bir diğeri de dizideki iki kardeşinde süper kahraman olmak istemesi ve 25 dakikalık 104 bölümününde çekilmiş olması senaryoda bazı tıkanmalara sebebiyet verdi. Hal böyle olunca dizinin yayından kaldırılması için iki ana unsur kendisini iyiden iyiye hissettirmiş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir