Ufuk Özkan’ın Yeni Projesi

Paylaş

Oyunculuk hayatındaki en büyük çıkışını Geniş Aile dizisinde hayat verdiği Cevahir karakteriyle yapan başarılı oyuncu Ufuk Özkan, TRT ekranlarında yayına girmeye hazırlanan Kalk Gidelim adlı yeni diziyle geri dönüyor.

Yapımcı koltuğunda Staff Film, yönetmen koltuğunda ise Hatice Memiş’in yer alacağı dizide Özkan, ailenin bütün sorumluluğunu üstlenen Seyfettin Dal karakterine hayat verecek. Özkan’ın başrol olarak görev alacağı dizide Ayça Varlıer, Erkan Sever, Mehtap Bayrı ve Beyazıt Gülercan gibi deneyimli oyuncularda ona eşlik edecek.

Ufuk Özkan Kimdir ?

1975 Almanya doğumlu olan oyuncu aslen Samsunludur. Üniversite olarak Samsun Belediye Konservatuarı ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Ek olarak İstanbul Büyükşehir Devlet Tiyatroları’nda çalışmıştır.

İki önemli dizi projesinde rol alan Özkan’ın en önemli iki projesi Geniş Aile ve Zengin Kız Fakir Oğlan olmuştur. Geniş Aile Yapıştır adlı sinema projesinde de oldukça başarılı bir oyunculuk çıkarmıştır. Oyunculuğunun yanı sıra sunuculukta yapmıştır. Son olarak Kanal D ekranlarında yayımlanan Ben Bilmem Eşim Bilir adlı yarışma programında sunuculuk görevi üstlenmiştir.

 1. Onur Çetin dedi ki:

  bu adamı geniş Aile rolünden beridir seviyorum ”Cevahir” rolü 🙂 birde zengin kız fakir oğlan

 2. İlahi Dinle dedi ki:

  Bir dizide ufuk özkan varsa kesinle izlenir ve takip edilir. İzlediğim tüm yapımlarında zevkli ve sürükleyici bir şekilde devam ettirdi.

 3. izmir isg dedi ki:

  bu adamın mimikleri harika!

 4. cilt bakım dedi ki:

  Kendisini Geniş aile dizisinden beri tanıyorum. Kişiliği düzgün magazinle işi olmayan sadece işiyle gündemde olan biri başarılar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir